سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی برابر والنسیا به ستایش از بازی دفاعی والنسیا پرداخت.

به گزارش مرور نیوز به نقل از اسکای اسپورت، یوونتوس در هفته دوم دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف والنسیا رفت و موفق شد با یک گل به پیروزی برسد تا با 12 امتیاز به عنوان صدرنشین به دور بعد راه پیدا کند.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در نشست خبری بعد از بازی، گفت: والنسیا نشان داد که چرا بهترین خط دفاعی لالیگا را دارد. گل زدن به این تیم اصلا آسان نیست. والنسیا با چهار بازیکن حمله می‌کند و شش بازیکن در خط میانی داشت. برای پیدا کردن فضا برابر این تیم حسابی اذیت شدیم و به دردسر افتادیم.

سرمربی یووه در ادامه‌ به عملکرد بازیکنانش اشاره کرد و گفت‌: بسیار منظم و با برنامه بازی کردیم و بازیکنان برای پیروز شدن در این دیدار جنگندگی و تلاش زیادی از خود نشان دادند. ساندرو احساس درد داشت و تعویض او بهتر بود. در مقایسه با دیگر تیم‌های اسپانیایی باید این را بگویم که والنسیا تاکتیکی تر بازی می‌کند. آنها به ندرت به ما فرصت دادند و این تیم شبیه به اتلتیکو مادرید بازی می‌کند.

آلگری در پایان اضافه کرد: ضد حمله زدن به والنسیا با این سبک بازی بسیار سخت است. بازی امشب ما بسیار متفاوت با دیدار برابر منچستریونایتد بود. در آن دیدار ما احساس راحتی داشتیم و کلا کنترل توپ و میدان در اختیار ما بود. بهره‌برداری مهم کسب سه امتیاز بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز