در پایان مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان که در شانگهای چین در حال برگزاری است، تیم کامپوند مردان در جایگاه نهم قرار گرفت .

به گزارش مرور نیوز، در مرحله مقدماتی جام جهانی تیروکمان که در شانگهای چین در حال برگزاری است، کمانداران کشورمان در رشته کامپوند به مصاف حریفان خود رفتند که تیم کامپوند مردان در جایگاه نهم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی قرار گرفت و میکس تیم کامپوند هفدهم شد.

در این رقابتها و در مرحله مقدماتی، محمدصالح پالیزبان با امتیاز ۶۹۷ در رده بیست و سوم قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست باید در دور دوم به مصاف نماینده قزاقستان برود.

اسماعیل عبادی با امتیاز ۶۹۷ امتیاز در جایگاه بیست و هفتم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی ایستاد. وی پس از استراحت در دور نخست باید در دور دوم به مصاف نماینده چین تایپه برود.

همچنین نیما محبوبی با امتیاز ۶۸۷ در رده ۴۶ قرار گرفت. وی پس از استراحت در دور نخست باید در دور دوم به مصاف نماینده چین برود.

ویدا حلیمیان تنها نماینده کامپوند زنان در این مسابقات با امتیاز ۶۶۲ در رده ۴۶ جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی ایستاد. وی باید در دور نخست به مصاف نماینده چین تایپه برود.

همچنین تیم کامپوند مردان ایران در پایان مرحله مقدماتی و در جدول رده‌بندی نهم شد و باید در دور نخست به مصاف تیم چین تایپه برود.

میکس تیم کامپوند ایران با ترکیب ویدا حلیمیان و محمدصالح پالیزبان در رده هفدهم قرار گرفت و باید در دور نخست به مصاف قزاقستان برود.

مسابقات حذفی کامپوند فردا چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز