سرمربی تیم نساجی مازندران به علت بروز برخی حواشی برای دستیارش با یکی از مالکان باشگاه و ممانعت از حضور اودر تمرینات چهارشنبه شب از جمع سرخپوشان قائمشهری خداحافظی کرده بود.

به گزارش مرور نیوز، مجید جلالی ،  سرمربی تیم نساجی مازندران پنجشنبه شب (26 اردیبهشت) در پایان بازی تیمش  با پیکان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بازیکنانم برابر پیکان به نمایش گذاشتند و بابت کسب این پیروزی از همه آنها تشکر می‌کنم.

وی افزود: از اینکه امانت سپرده شده به من را به سلامت تحویل مردم دادم بسیار خوشحالم و یقین دارم این تیم با این هوادار، آینده بسیار خوبی در پیش دارد و نساجی تیم بزرگ و هواداران نساجی همیشه در قلب من می‌مانند.

سرمربی تیم نساجی مازندران به حواشی به وجود آمده چند روز گذشته دراین باشگاه نیز اشاره کرد و ادامه داد: نساجی از من، صنیعی فر و حدادیان (مالکان باشگاه) بزرگ‌تر است و دوست ندارم وارد بحث‌های گذشته شوم و همه را بخشیدم.

جلالی افزود: در تمام سال‌های مربیگری نتوانستم از حق خود دفاع کنم اما حمید مطهری دستیار جوان من، این توانایی را دارد و برای او خوشحالم.

مجید جلالی در حالی پنجشنبه شب روی نیمکت تیم نساجی نشست که عصر چهارشنبه به علت بروز برخی حواشی برای دستیارش با یکی از مالکان باشگاه و ممانعت از حضور اودر تمرینات چهارشنبه شب از جمع سرخپوشان قائمشهری خداحافظی کرده بود.

حواشی که در پی مصاحبه تند " حمید مطهری " دستیار او علیه" فرهاد صنیعی فر " یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران و جلوگیری از حضور این مربی در تمرین گروهی عصر چهارشنبه این تیم که با دخالت نیروی انتظامی و ممانعت از ورود مطهری شده بود، و جلالی به نشانه این حواشی به شدت ناراحت و حتی در نشست خبری پیش از بازی شرکت نکرد و ازاین تیم خداحافظی کرده بود.

حمید مطهری هفته گذشته وبه علت مصاحبه‌هایی که از سوی او در رسانه ها درخصوص مشکلات این تیم انجا شد، از سوی مالکان این باشگاه کنار گذاشته شده بود، تا جلالی نیز نسبت به این اخراج دستیارش موضع گیری کند.

درپی این اتفاق‌ها و به دنبال اعلام خداحافظی مجید جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران "محمد کاظمی"، قائم مقام این باشگاه نیز به دنبال اتفاقات عصرچهارشنبه تمرینات تیم نساجی طی بیانیه‌ای از باشگاه نساجی خداحافظی کرد.

نساجی مازندران درهفته هفته سی ام وپایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور پنجشنبه شب درورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر میزبان تیم پیکان تهران بود و با نتیجه ۲ بر صفر میهمان خود را شکست داد.

نساجی در نخستین فصل حضور خود در لیگ برتر با کسب ۳۶ امتیاز و قرار گرفتن در رده دهم جدول رده بندی لیگ را به پایان رساند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز