خبرنگاران و عکاسان خسارت دیده در اصفهان، شکایت خود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع دادند.

به گزارش مرور نیوز، این شکایت علیه باشگاه سپاهان به عنوان میزبان مسابقه مطرح شده و خبرنگاران ضمن مطرح کردن موضوع عدم تامین امنیت توسط باشگاه سپاهان، خواهان پرداخت خسارت وارده به خودروها، اُفت قیمت و غرامت اموال به سرقت رفته خود شدند.

کمیته انضباطی نیز باشگاه اصفهانی را محکوم به پرداخت خسارت به خبرنگاران کرد. اما این باشگاه به رای صادر شده معرض شد و خواستار تجدید نظر در کمیته استیناف گردید.ضمائم

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال امروز دوشنبه اعلام کرد که این باشگاه با مدیرعاملی مسعود تابش نسبت به رأی شماره ۳۳۴ مورخ ۳۱ تیرماه ۹۸ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعتراض کرد. اما این اعتراض رد و دادنامه صادره، عینا تأیید می شود.

همچنین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره اعتراض و تجدید نظرخواهی باشگاه فرهنگی ورزشی داماش گیلان رای خود را صادر کرد. این کمیته اعلام کرد  پیش از این کمیته انضباطی رسول یزدانی از عوامل تیم  را به ۳ ماه محرومیت، میثم محبوب مدیر روابط عمومی  به ۶ ماه محرومیت، عباس رضوی تدارکات تیم به ۶ماه محرومیت، ابراهیم رضایی پزشکیار تیم به ۶ ماه محرومیت، محمد مختاری و محمد رستمی بازیکنان تیم به ۳ جلسه محرومیت و پرداخت جریمه نقدی بابت رفتار غیرورزشی و تخلفات ارتکابی در جریان مسابقه با تیم فوتبال نیروی زمینی تهران محکوم کرده بود.

با این حال کمیته استیناف با دقت در محتویات پرونده و ملاحظه گزارش مرجع رسمی و داوری مسابقه و مرور اوراق پرونده ضمن رد تجدیدنظرخواهی در مقام تصحیح و تقلیل حکم محکومیت، مدت محرومیت میثم محبوب، عباس رضوی و ابراهیم رضایی از  ۶ ماه به ۴  ماه و تعداد جلسات محرومیت بازیکنان محمد مختاری و محمد رستمی را از سه جلسه به دو جلسه تقلیل می نماید. رأی صادره قطعی است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز