تیم فوتبال جوانان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی مقابل اندونزی توانست با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی برسد.

به گزارش مرور نیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال جوانان ایران در اولین بازی خود در کشور اندونزی برابر این تیم قرار گرفت و با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید.

در ابتدای نیمه نخست تیم میزبان با استفاده از شرایط میزبانی و حمایت هواداران خودی توپ و میدان را در اختیار داشت اما پس از گذشت دقایقی از بازی این جوانان ایران بودند که ابتکار بازى را به دست آوردند و صاحب توپ و میدان شدند که در دقیقه 15 با خطایی که مدافع حریف روی علی سبحانی مرتکب شد شاگردان پور موسوی صاحب یک ضربه پنالتی شدند و توسط یاسین سلمانی به گل رسیدند.

در ادامه تیم میزبان به دنبال ایجاد موقعیت بود اما این جوانان ایران بودند که نبض بازی را در اختیار داشتند و نیمه اول را با برترى به سود خود پایان دادند.

در ابتدای نیمه دوم اندونزی توانست بازى را به تساوى بکشاند اما تیم ایران چند دقیقه بعد توسط علی سبحانی در دقیقه 50، در دقیقه 57 آریا برزگر و در دقیقه 60 مهدی هاشمی گل‌هاى دوم، سوم و چهارم را به ثمر رساند و 4بر یک پیش افتاد. تیم میزبان در دقیقه ٨٥ باز هم موفق به جبران یکى از گل‌ها شد اما در نهایت مسابقه با پیروزى جوانان ایران به پایان رسید.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز