وزیر ورزش و جوانان گفت: زمینه حضور بانوان را با ملاحظه تمامی شرایط فراهم کردیم و ان‌ شاءالله به زودی شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خواهیم بود.

به گزارش مرور نیوز، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در نشست کمیته راهبردی مجمع امید تهران گزارشی از اقدامات وزارت‌خانه متبوع خود در توسعه ورزش کشور بویژه در تهران ارائه کرد و از ایجاد زیر ساخت‌های لازم  برای حضور اقشار مختلف جامعه در اکثر ورزشگاه‌های کشور خبر داد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تمهیدات انجام شده برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ ها، تصریح کرد: با فراهم کردن زیر ساخت‌های لازم در بیشتر ورزشگاه‌های کشور، زمینه حضور بانوان را با ملاحظه تمامی شرایط فراهم کردیم و ان‌ شاءالله به زودی شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خواهیم بود. البته هم اکنون هم بانوان کشورمان در مسابقات مختلف از جمله والیبال محدودیتی برای حضور در ورزشگاه ندارند.

وی همچنین با اشاره به تلاش‌های وزارت ورزش و جوانان جهت خنثی سازی و مقابله با کارشکنی‌ ها و مسئله سازی دشمنان کشور برای حضور افتخار آفرین ورزشکاران ایرانی در صحنه‌ های بین‌ المللی، بر حضور مقتدرانه تیم‌ های ملی در رویدادهای ورزشی تاکید کرد.

سلطانی فر با قدردانی از برگزاری نشست مجمع امید برای بررسی وضعیت ورزش در شهر تهران، خاطرنشان کرد: انتظار است همه نهادها از جمله مجلس شورای اسلامی و مدیریت شهری تهران برای حل مشکلات حوزه ورزش پایتخت با دولت به مانند گذشته همکاری مستمری داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز