تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در خانه با نتیجه ۲ بر یک فولاد نوین را شکست داد.

به گزارش مرور نیوز، هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور دنبال و تیم فوتبال شهرداری همدان در خانه میزبان تیم فوتبال فولاد نوین اهواز بود.

این دیدار امروز در ورزشگاه شهدای همدان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه آغاز شد و در ابتدای این دیدار شهرداریچی ها با ترکیب کاملاً هجومی وارد میدان مسابقه شدند تا شکست هفته گذشته برابر استقلال ملاثانی را جبران کنند.

تیم فوتبال شهرداری همدان در ۱۵ دقیقه ابتدایی مسابقه ۲ موقعیت مسلم گلزنی را خلق کرد که شوت سرکش محمد زارعی را دروازه‌بان‌ فولاد نوین به سختی دفع کرد.

بعد از این مرحله مصدومیت بازیکن فولاد نوین دقایقی از وقت مسابقه را گرفت که این بازیکن با آمبولانس از ورزشگاه خارج شد و به همین دلیل و نبود آمبولانس دیگر در ورزشگاه دقایقی بازی برای بازگشت آمبولانس دچار وقفه شد.

این وقفه باعث شد بعد از پایان ۴۵ دقیقه داور ۹ دقیقه وقت اضافه اعلام کند که در همین دقایق تیم شهرداری همدان با خطایی که روی محمد بالاوند صورت گرفت صاحب موقعیت پنالتی شد.

محمد کاظمی مهاجم جوان و چارچوب شناس شهرداری در دقایق وقت های تلف شده از روی نقطه پنالتی گل نخست تیم فوتبال شهرداری همدان را به ثمر رساند و بازی در نهایت در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم تیم فوتبال فولاد نوین بازی هجومی تری را ارائه داد اما باز هم این تیم فوتبال شهرداری همدان بود که با ارائه یک بازی حساب شده و با تیزهوشی مهاجم خود در دقیقه ۴۷ توسط محمد کاظمی به زیبایی در مصافی تک به تک گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

اما بعد از این گل داور مسابقه در خطایی کاملاً طبیعی کارت زرد دوم را به امیرحسین پورقاسمی نشان داد تا شهرداری چی ها در دقیقه ۶۰ با یک بازیکن کمتر بازی را ادامه دهند.

در نهایت تیم فوتبال فولاد نوین از ۱۰ نفره شدن شهرداری همدان سود برد و در وقت های تلف شده نیمه دوم یکی از ۲ گل خورده را جبران کرد.

داور این دیدار قضاوت بحث برانگیزی داشت و در یک صحنه در نیمه دوم از خطای مدافع فولاد نوین بر روی مهاجم شهرداری در محوطه جریمه که کاملاً پنالتی بود چشم پوشی کرد.

در پایان این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم فوتبال شهرداری همدان خاتمه یافت تا این تیم با ۷ امتیاز  و با تفاضل گل کمتر در رده چهارم جدول قرار بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز