دور رفت لیگ برتر و دسته یک پومسه مردان با برگزاری رقابتهای هفته هفتم و هشتم به پایان رسید و نفرات برتر هر بخش مشخص شدند.
به گزارش مرور نیوز، رقابتهای هفته هفتم و هشتم (پایان دور رفت) از چهارمین دوره لیگ برتر پومسه «جام ستارگان» در سه بخش تیمی، انفرادی و ابداعی و با حضور ۱۳۸ پومسهرو در خانه تکواندو برگزار شد.
در بخش انفردای ردههای سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۵۱ تا ۶۰ سال و بالاتر از ۶۱ سال به رقابت پرداختند. در بخش ابداعی ردههای سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ حضور داشتند و در بخش تیمی ردههای سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال بر روی شیاپچانگ رفتند.
نتایج لیگ برتر پومسه به شرح ذیر میباشد:
بخش انفرادی:
ردهسنی کمتر از ۱۲ سال:
۱- سیدمرتضی حسینی (پرشیان فولاد اصفهان)
۲- محسن نورزاده (باشگاه راهیان)
۳- امیرسام درخشنده (هیات تکواندوی همدان) و متین صالحی (پرشیان فولاد اصفهان)
ردهسنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- سپهر عبدی (باشگاه راهیان)
۲- هادی یعقوبی (پایگاه قهرمانی پومسه ایران)
۳- رضا بابایی (پرشیان فولاد اصفهان) و محمدمهدی کرمی (هیات تکواندوی همدان)
ردهسنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- علی سهرابی (باشگاه راهیان)
۲- امیررضا مهربان (باشگاه راهیان)
۳- حمیدرضا حاتمی (پرشیان فولاد اصفهان) و سید علی موسی نیا زارع (پرشیان فولاد اصفهان)
ردهسنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱- حمید نظری (باشگاه راهیان)
۲- کوروش بختیار (باشگاه راهیان)
۳- علی نادعلی نجف آبادی (پرشیان فولاد اصفهان) و حسین بهشتی (هیات تکواندوی شهرستان اصفهان)
ردهسنی ۳۱ تا ۴۰ سال:
۱- علی سلمانی (شهرداری سمنان)
۲- مهدی صمدیان تبار (شهرداری سمنان)
۳- داود رسولی زاده (شهرداری سمنان) و منصور امامیان فر (شهرداری سمنان)
ردهسنی ۴۱ تا ۵۰ سال:
۱- محمدتقی حاتمی (پرشیان فولاد اصفهان)
۲- سیدحسین موسینیا زارع (پرشیان فولاد اصفهان)
۳- سید محمود تفاخ (پرشیان فولاد اصفهان) و علی برزگری (هیات تکواندوی البرز)
ردهسنی ۵۱ تا ۶۰ سال:
۱- حسینعلی نظری (باشگاه راهیان)
۲- هادی ترکاشوند (پرشیان فولاد اصفهان)
۳- برجعلی براری (هیات تکواندوی ساری) و جلال مجتهد (باشگاه راهیان)
ردهسنی بالای ۶۱ سال:
۱- عباس رضایی (باشگاه راهیان)
۲- فیروز اسبقی خانقاه (باشگاه راهیان)
۳- قربان دلشاد (باشگاه راهیان) و هدایت آریانفر (پرشیان فولاد اصفهان)
بخش ابداعی:
ردهسنی کمتر از ۱۴ سال:
۱- مهدی شواخی (پرشیان فولاد اصفهان)
۲- مرتضی زنده دل کمیشانی (هیات تکواندوی مازندران)
۳- محمدامین گماریان (هیات تکواندوی همدان) و محمدمهدی کرمی (هیات تکواندوی همدان)
ردهسنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- سیدعلی موسینیا زارع (پرشیان فولاد اصفهان)
۲- علی سهرابی (باشگاه راهیان)
۳- محمدعلی فرهنگی (هیات تکواندوی مازندران) و امیررضا مهربان (باشگاه راهیان)
ردهسنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱- مهدی جمالی (باشگاه راهیان)
۲- احسان کلاسنگیانی (باشگاه راهیان)
۳- کوروش بختیار (باشگاه راهیان) و امین خانه زرین (پرشیان فولاد اصفهان)
ردهسنی بالای ۳۱ سال:
۱- مهدی صمدیان تبار (شهرداری سمنان)
۲- هادی دلشاد (هیات تکواندوی تهران)
۳- مهدی قاسمیمیر (شهرداری سمنان) و علی میرزاییان (هیات تکواندوی یزد)
بخش تیمی:
رده سنی کمتر از ۱۴ سال:
۱- تیم راهیان
۲- پایگاه قهرمانی پومسه ایران
۳- هیات تکواندوی استان همدان و پرشیان فولاد اصفهان "الف"
رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- تیم راهیان
۲- تیم پرشیان فولاد اصفهان
۳- تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان و هیات تکواندوی استان فارس
ردهسنی ۱۸ تا ۳۰ سال:
۱- تیم راهیان
۲- تیم پرشیان فولاد اصفهان
۳- هیات تکواندوی استان فارس الف و تیم راهیان ۲
ردهسنی بالای ۳۱ سال:
۱- تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان
۲- تیم پرشیان فولاد اصفهان
۳- تیم راهیان و هیات تکواندوی استان یزد