صبح امروز نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی سه فلسطینی را در شمال کرانه باختری شهید و هشت نفر دیگر را مجروح کردند.

به گزارش مرور نیوز، رسانه‌‌های فلسطینی، امروز از شهادت سه فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در «جنین» واقع در شمال کرانه باختری اشغالی خبر دادند.

وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای تعداد شهدا را سه نفر اعلام کرد و افزود که هشت نفر دیگر به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جنین مجروح شده‌اند.

طبق گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، این سه شهید فلسطینی «براء لحلوح»، «لیث ابوسرور» و «یوسف صلاح» نام دارند.

شاهدان عینی خبر دادند که سحرگاه امروز پس از ورود ناگهانی نظامیان صهیونیست به جنین، درگیری مسلحانه‌ای امروز میان مقاومت‌کنندگان فلسطینی و نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به وقوع پیوست.

منابع فلسطینی افزودند که یک گروه از نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی پس از نفوذ به محله شرقی شهر جنین، خودروی حامل سه جوان فلسطینی مذکور را به رگبار بستند که در پی این تیراندازی، هر سه نفر بلا فاصله به شهادت رسیدند.

طبق گفته منابع محلی، هشت نفر دیگر از شهروندان فلسطینی در پی تیراندازی امروز صبح مجروح شده‌اند و نیروهای امدادی آن‌ها را برای درمان به بیمارستان منتقل کرده‌اند.

نیروهای رژیم صهیونیستی در هشتم ماه فوریه نیز در «نابلس» سه نیروی «کتائب الاقصی» به نام‌های «ادهم مبروکه»، «محمد الدخیل» و «اشرف مبسلط» را با تیراندازی مستقیم به سمت خودرویشان به شهادت رساندند.

نظامیان صهیونیست در دوم ماه آوریل هم سه نیروی «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین را در وضعیتی مشابه در نزدیکی چهارراه «عرابه» در جنین ترور کردند.

از ابتدای سال جاری میلادی کشتار فلسطینیان به دست نظامیان صهیونیست شدت گرفته است به‌نحوی که ۷۰ فلسطینی که اغلب آن‌ها از ساکنان کرانه باختری و قدس بودند، به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند.