حادثه انفجار در منطقه کادیکوی استانبول تاکنون سه کشته برجای گذاشته است.

به گزارش مرورنیوز، منابع رسانه‌ای ترکیه شامگاه یکشنبه از وقوع انفجار مهیبی در منطقه کادیکوی در استانبول خبر دادند که این حادثه حاصل انفجار گاز بود. 

شعله‌های آتش به خانه‌های اطراف محل وقوع حادثه نیز سرایت کرده است و آتش‌نشانان و نیروهای امدادی در تلاش برای مهار آتش و انتقال مصدومان این حادثه هستند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که در این حادثه دست کم سه نفر کشته شده‌اند.

رسانه‌ها هنوز دلیل وقوع این حادثه را به طور دقیق اعلام نکرده‌اند و پلیس نیز در حال بررسی دلایل این حادثه است.

چند روز پیش بود که «سلیمان سویلو» وزیر کشور ترکیه خبر داده بود که در پی حمله افراد ناشناس مسلح به یک ایستگاه پلیس در استان مرسین این کشور، یک نیروی پلیس کشته شد. 

سویلو گفت: «می‌دانیم چه گروه تروریستی پشت این حمله است». «مولود چاووش‌اوغلو» وزیر خارجه ترکیه هم با انتشار پیامی با خانواده این نظامی ابراز همدردی کرد. 

پیش از آن نیز تیراندازی بین دو گروه مسلح در یکی از مراکز خرید شهر استانبول به مجروح شدن تعدادی منجر شده بود. بر اساس گزارش رسانه‌ها، دوربین‌های مداربسته داخل کافه‌ای در یک مرکز خرید واقع در محله «ساری‌یِر»، دو گروه را نشان می‌داد که به دلیل نامعلومی بین آنها نزاعی صورت گرفته است و این نزاع پس از مدتی به درگیری تبدیل شد و طرفین با اسلحه به سمت یکدیگر تیراندازی کردند که در نتیجه این حادثه ۶ نفر مجروح شدند.