جنبش حزب‌الله امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای، از شهادت ۲ رزمنده دیگر خود در جبهه جنوب لبنان خبر داد.

به گزارش مرور نیوز، حزب‌الله لبنان امروز (چهارشنبه، 7 فوریه)، با انتشار دو بیانیه جداگانه  شهادت  دو رزمنده دیگر خود در «راه قدس» را اعلام کرد. 

در بیانیه نخست حزب‌الله شهادت رزمنده مجاهد محمدجعفر عسیلی «ولاء» اهل شهرک انصار در جنوب لبنان و در بیانیه دوم شهادت رزمنده مجاهد حسین محمد شمص «مهدی» در هنگام انجام وظیفه جهادی در راه قدس اعلام شد. 

حزب‌الله لبنان در ادامه تاکید کرد که به عملیات خود در هدف قرار دادن مواضع اشغالگران و شهرک‌های صهیونیست‌نشین موجود در نوار مرزی لبنان در حمایت از غزه، ادامه خواهد شداد. 

مقاومت لبنان روز گذشته مقرهای «السماقه»، «الرمتا»، «رویسات العلم» را در کفرشوبا، مزارع اشغالی شبعا و مقر فرماندهی گردان «بیت هیلل» وابسته به تیپ ۷۶۹ ارتش اشغالگر اسرائیل را هدف قرار داد و اعلام کرد که این مقرها را با سلاح مناسب و دقیق هدف قرار داده است. 

تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز دوشنبه شب پیش با اشاره به این‌که حزب‌الله دست از مقاومت بر نمی‌دارد و «شفاف موضع خود را به هر کسی در غرب و شرق ابلاغ می‌کند»، اعلام کرد: «تا زمانی که جنگ در غزه ادامه یابد، جبهه لبنان نیز شعله‌ور خواهد بود».

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در هفتم اکتبر گذشته، حزب‌الله لبنان نیز در راستای سرگرم‌کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، عملیات‌های روزانه و سنگین علیه صهیونیست‌ها را آغاز کردند.