فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز سپاه پاسداران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و در هر نقطه ای که دشمن بخواهد شرف و کرامت مسلمانان را مورد هجمه و تهدید قرار دهد، سپاه و بسیج در آن نقطه حاضر شده و پاسخی دندان‌شکن به دشمنان می‌دهند.

به گزارش مرور نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی صبح امروز در آیین آغاز عملیات اجرایی بیمارستان 128 تختخوابی الزهرا(س) یزد با اشاره به اینکه بسیج اقدامات گسترده‌ای در راستای خدمت به انقلاب و اسلام انجام داده است، اظهار داشت: مقام معظم رهبری به بسیج اعتبار و اقتداری بسیار بزرگ بخشیدند و امروز بسیج در تمامی شئون جامعه ما هدایت شده و خوشبختانه در تمامی اقشار حضوری فعال و تاثیرگذار دارد.

 

امروز انقلاب اسلامی ایران حامل بخشی از رسالت‌های الهی است

وی بسیج را سرچشمه الهام و امید برای تحقق آرزوهای بزرگ ملت ایران دانست و عنوان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران حامل بخشی از رسالت‌های الهی است و در تمامی جهان روحیه این انقلاب در حال گسترش است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افزود: سپاه علاوه بر این‌که مکلف است راه را چه در دریا، زمین و چه در هوا و زمین بر دشمنان نظام و دین خدا ببندد، مسئولیت دیگر ما این است که به کمک دستگاه‌های نظام برای خنثی کردن جنگ نرم بسیار پیچیده و فراگیر دشمن کمک کند.

 

امروز سپاه پاسداران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد

سلامی خطاب به دشمنان اسلام، انقلاب و انسانیت گفت: امروز سپاه پاسداران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و در هر نقطه ای که دشمن بخواهد شرف و کرامت مسلمانان را مورد هجمه و تهدید قرار دهد، سپاه و بسیج در آن نقطه حاضر شده و پاسخی دندان‌شکن به دشمنان می‌دهند.

وی ادامه داد: امروز بسیج و سپاه میدان را برای ادامه سلطه دشمنان به قدری تنگ و ناامن می‌کند که هیچ راهی برای آنها باقی نماند و این موضوع را دشمن به خوبی متوجه شده است.

 

استکبار جهانی ‌در عرصه‌های مختلف با ایران به جنگ وارد شده است

فرمانده کل سپاه پاسداران به توطئه‌های دشمن در هجمه به طهارت و اخلاق در جامعه اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی امروز با تمام توان و در عرصه‌های مختلف با ایران به جنگ وارد شده و به لحاظ اقتصادی، تحریم‌های اقتصادی با مقیاس جهانی در حالتی فشرده به ملت ایران تحمیل شده و این موضوع از جمله مصادیق تهدیدات دشمنان علیه ملت ایران است.

سلامی با بیان اینکه تمامی فشارها و تهدیدات دشمن برای آن است که از طریق تحریم بتواند اهداف شوم سیاسی خود را محقق کند گفت: این در حالی است که در طول سالهای گذشته و با وجود این حجم بسیار گسترده‌ تحریم، به همت سپاه پاسداران و بسیج این توطئه‌ها یکی پس از دیگری ناکام مانده و از جمله مصادیق اصلی شکست توطئه‌های اقتصادی دشمنان، فعالیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) است.

 

اجرای ‌330 طرح بزرگ و عظیم ملی در عرصه خنثی‌سازی تحریم‌ها

وی به اجرای بیش از 330 طرح بزرگ و عظیم ملی در عرصه خنثی‌سازی تحریم‌ها اشاره کرد و گفت: اینها از جمله دستاوردهای بزرگ قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء است که توانسته میخ‌های مستحکمی بر تابوت سلطه دشمن در ایران عزیز بزند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت فعالیت قرارگاه های محرومیت زدایی بسیج و سپاه، گفت: این قرارگاه نقش عظیم و سازندگی کشور را به خوبی ایفا کرده است که مصادیق آن را در ایام کرونا، سیل و زلزله در نقاط مختلف کشور شاهد بوده و هستیم.

 

بسیج متعلق به امام زمان، رهبر انقلاب و ملت شریف ایران است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان این که بسیج متعلق به امام زمان، رهبر انقلاب و ملت شریف ایران است، اظهار کرد: بسیجیان و گروه های جهادی نمادهای نزول آیات الهی بر روی زمین هستند.

سلامی با بیان این که بنا داریم طی سه سال آینده مجتمع بیمارستانی الزهرا(س) را در استان یزد افتتاح کنیم، گفت: سپاه با تمام ظرفیت تا آخر پای کار امنیت و آسایش ملت ایران است.