مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به خبر جدایی علیرضا بیرانوند از تیم پرسپولیس گفت: یک چیزهایی گفتندکه باید ببینیم چه چیزی است.

به گزارش مرور نیوز، محمدحسن انصاریفرد، مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به خبر جدایی علیرضا بیرانوند از تیم پرسپولیس و پیشنهاد باشگاه بلژیکی به وی اظهار کرد: یک چیزهایی گفتندکه باید ببینیم چه چیزی است.

وی درباره اینکه قرار بوده بیرانوند بامداد امروز راهی ترکیه و سپس بلژیک شود، تاکید کرد: باید بروم و بررسی کنم. تلفنی به من یک چیزهایی گفته اند.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که در صورت پرداخت پول رضایتنامه بیرانوند، باشگاه پرسپولیس مایل به جدایی این دروازه بان است؟ تصریح کرد: یک بحث هایی دارد که باید بررسی کنیم.

انصاریفرد همچنین در واکنش به احتمال حضور سوشا مکانی به جای بیرانوند در پرسپولیس، یادآور شد: ؟ نه اصلا چنین چیزی مطرح نیست.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین درباره جلسه چهار مدیر ایرانی با مدیران AFC درباره میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر دست پر برگشتیم. موقع رفتن امیدمان زیاد نبود. باید از AFC بابت تعامل تشکر کنیم. درباره موضوعات مختلف دو ساعت مذاکره کردیم که خروجی اش خوب بود. خدا را شکر که مردم خوشحال هستند.

انصاریفرد در خصوص اینکه خروجی این جلسه شبیه همان ابلاغ قبلی کنفدراسیون بوده و نیازی نبود آنها به مالزی سفر کنند، اظهار کرد: نه اینطور نیست. در ابلاغ قبلی، AFC گفته بود بروید سه بازی خارج از خانه را انجام بدهید و بعد ما یک تیم تحقیق می فرستیم و اگر ایران امن بود میزبانی را می دهیم ولی در این جلسه ضمانت گرفتیم که سه بازی برگشت حتما در ایران باشد که خوشبختانه ضمانت دادند.

وی گفت: اگر توافق نمی کردیم با محرومیت دو - سه ساله مواجه می شدیم و پروژه بعدی محرومیت تیم ملی بود. در جلسه شنیدم جریمه  نقدی ۱۱ میلیون دلاری در صورت انصراف تیم ها در انتظارمان بود که می خواستند ضرر اسپانسرها را گردن ایران بیاندازند. من این را شنیدم و نمی دانم چقدر سندیت دارد. توافق پیروزمندانه بود و اگر حضوری نمی رفتیم این اتفاق نمی افتاد چون روی موضع خود ایستاده بودند که محروم هستیم.