رییس پلیس پایتخت گفت: آماده باش ماموران پلیس در حوزه انتظامی و ترافیکی تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

به گزارش مرور نیوز،   سردار حسین رحیمی  ، رییس پلیس پایتخت گفت: ماموران پلیس از دیروز برای برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر  سردار شهید قاسم سلیمانی  و یارانشان در آماده باش کامل بوده و صبح امروز نیز با آماده باش ۱۰۰ درصدی در مسیر‌های اعلامی نسبت به تامین نظم و امنیت شرکت کنندگان در این مراسم اقدام کردند که خوشبختانه تا کنون کوچکترین مسئله امنیتی در این مراسم نبوده و این مراسم با شکوه در امنیت کامل در حال برگزاری است.

رییس پلیس پایتخت  با اشاره به گزارش‌های دریافتی از حضور مردم اظهار کرد: آنچه که ما به چشم دیدیم و با چشم قابل رویت بود حضور چند میلیونی و بی شمار مردم در تشییع پیکر این سردار اسلام بود. علاوه بر آن گزارش‌های دریافتی از رصد‌های هوایی، دوربینی نیز نشان می‌دهد که میلیون‌ها نفر از مردم امروز با حضور در معابر پایتخت سردار سلیمانی را بدرقه کردند.

سردار رحیمی در مورد اقدامات ماموران پلیس نیز گفت: ماموران پلیس از سه راه تهرانپارس تا ابتدای بزرگراه ستاری یعنی در طول مسیر تشییع حضور دارند. علاوه بر آن در مسیر‌ها و معابر دانشگاه تهران نیز حضور داشته و نسبت به هدایت جمعیت و تامین امنیت اقدام کرد.

به گفته رحیمی آماده باش ماموران پلیس در حوزه انتظامی و ترافیکی تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز