دبیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد: ارائه خدمات مشاوره‌ و برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی از دیگر زمینه‌های همکاری با انجمن حمایت از زندانیان است.

به گزارش مرور نیوز، امروز در نشست مشترک سید ابوالفضل پرپنچی دبیرکل کمیته امداد استان تهران و جبار باقری مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز با حضور حمید رضا علی اکبری، مدیرکل خدمات مددکاری کمیته امداد به منظور ساماندهی نظام حمایتی،کنترل آسیب‌های اجتماعی و حمایت بهتر از خانواده‌های زندانیان نیازمند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

پرپنچی با اعلام جزئیات این تفاهم نامه،گفت:توانمندسازی، ایجاد روحیه استقلال،خودباوری و مقبولیت اجتماعی از مهمترین ابعاد این تفاهم‌نامه است.

وی افزود: براساس این تفاهم‌نامه،خانواده‌های زندانیان فاقد بیمه از خدمات درمانی برخوردار می‌شوند. همچنین ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، اردویی از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه برای جامعه هدف است.

پرپنچی،ادامه داد: ارائه خدمات مشاوره‌ و برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی از دیگر زمینه‌های همکاری با انجمن حمایت از زندانیان است و محصولات تولیدی خانواده‌های زندانیان و زندانیان آزاد شده، در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های  این نهاد عرضه خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز