سردار حسین رحیمی گفت: در طرح «رعد ۴۸» یک هزار و ۴۶۲ فقره سرقت کشف شد؛ همچنین ۴۲ گروه که به صورت باندی فعالیت داشته شناسایی و منهدم و بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان از اموال مسروقه مردم کشف و ضبط شد.

به گزارش مرور نیوز، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه اجرای چهل و هشتمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اجرای ۲۵۳ حکم قضایی به ۷۴۰ پرونده سرقت رسیدگی و ۶۰۱ نفر از سارقان، زورگیران و مالخران شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: در مجموع در این مرحله از طرح رعد یک هزار و ۴۶۲ فقره سرقت کشف شد؛ همچنین ۴۲ گروه که به صورت باندی فعالیت داشته شناسایی و منهدم و بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان از اموال مسروقه مردم کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: در این طرح مراکز اصلی خرده‌فروشان مواد مخدر، سارقین و مالخران مورد شناسایی و برخورد قرار گرفت ؛ بر همین اساس ۵۹ پاتوق سارقان، ۲۳ پاتوق مالخران و ۱۳ محل حضور اراذل و اوباش و ۱۱۳ محل و مرکز خرده‌فروشان مواد مخدر مورد بازرسی قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش همکارانم در این مرحله، ۵ قبضه سلاح جنگی، ۶۴ سلاح سرد و ۵۲ کیلو مواد مخدر کشف و ضبط شد.

سردار رحیمی با بیان اینکه ارزش اموال قاچاق مکشوفه در این مرحله از طرح رعد ۵۵۲ میلیون تومان برآورد شده است خاطرنشان کرد: ۱۶۴ دستگاه خودرو و موتور مسروقه در ۴۸ ساعت گذشته کشف شد.

فرمانده انتظامی پایتخت درخصوص برخورد پلیس با مزاحمت‌های نوامیس گفت: این مزاحمت ها چه در معابر و خیابان ها، چه در پارک ها و پاساژها باشد از جرایم مشهودی است که پلیس مکلف به برخورد است و باید سریعا با آن برخورد شود.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در راستای ارتقای امنیت عمومی شهروندان‌ها، گشت‌های ۱۱۰ دو برابر شده است.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز