فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: پلیس انقلابی، شجاع، مبتکر و اهل اقدام و عمل است و ابتکار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسن کرمی فرمانده یگان های ویژه ناجا در آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان‌ های ویژه ناجا، هدایت های مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این برهه بسیار سخت را بی نظیر و بی بدیل دانست و با بیان اینکه هر ایرانی باید به نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار کند، گفت: امروز در کشوری زندگی می کنیم که قدرت‌ها و سلطه‌گرهای ظالم و ستمگر با پیشینه‌ای مرموز و طغیانگر در مقابل جمهوری اسلامی ایران به زانو درآمده‌اند و این واقعا یک عزت ابدی است و فقط در شان ملت بزرگ ایران است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به اینکه از دیدگاه دشمنان انقلابی بودن مساوی است با بی قانونی، خرابکاری و خود سر عمل کردن است،اظهارکرد: پلیس انقلابی، شجاع، مبتکر و اهل اقدام و عمل است. پلیس انقلابی ابتکار دارد، بن بست‌شکنی و گره‌گشایی می‌کند و از چیزی نمی‌ترسد و به آینده امیدوار است و به فرموده فرمانده معظم کل قوا با امید و توکل به خداوند به سمت آینده‌ای روشن حرکت می‌کند.

کرمی یگان ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را یک نیروی واکنش سریع و راهبردی توصیف کرد و گفت: تلاش برای حفظ و ارتقای آمادگی همه جانبه، ارتقای روحیه اعتقادی و جهادی، حفظ و افزایش توان عملیاتی در بخش‌های گوناگون ماموریتی در قالب اجرای رزمایش‌ها همچنین تلاش برای دشمن‌شناسی و تبیین اهداف و دسیسه‌های دشمنان در پرداختن به بخش مهم و اثرگذار علمی و بصیرتی از موثرترین اقدامات برای موفقیت یگان‌های ویژه ناجا در بین نیروهای مسلح است.

وی تصریح کرد: خروجی و نتیجه همه تلاش‌ها در  بخش های گوناگون، حفظ و ارتقای آمادگی جسمانی در سراسر یگان‌های ویژه، شرکت توام با موفقیت نیروها در میدان‌ها و مسابقات مختلف مهارتی و ورزشی و کسب عناوین قهرمانی در سطح نیروهای مسلح، کشور و جهانی است.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف اجتماعی از سوی یگان‌های ویژه سراسر کشور گفت: یکی از طرح‌های بسیار اثرگذار که توسط نیروهای خدوم و جهادی یگان‌های ویژه در حال اجراست، طرح اردوهای جهادی است که زمینه مشارکت در امور عام‌المنفعه را برای این مجموعه انقلابی فراهم کرده است.

وی روحیه انقلابی، همبستگی، موفقیت‌های بسیار مهم در ماموریت‌های مختلف همچنین روحیه خلاقیت و نوآوری را از خصایص بارز مجموعه و نیروهای تیپ دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان‌های ویژه ناجا عنوان کرد.

 به گزارش پایگاه خبری پلیس، در این مراسم از زحمات سرتیپ دوم ستاد «محمد طراقیه» تقدیر و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ «غلامرضا اشرفی» به عنوان فرمانده تیپ دوم یگان‌های ویژه ناجا منصوب شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز