رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: اخیرا جوانی 26 ساله که به علت بیماری روحی روانی به تهران آمده بود، گم شده و از هم وطنان درخواست می شود درصورت شناسایی با شماره های ۰۲۱۸۶۵۶۷۸ و ۰۲۱۸۶۵۶۷۴ تماس حاصل نمایند.

به گزارش مرور نیوز،  سرهنگ کارآگاه کامیار چهری ،  رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ درخصوص انتشار تصویر جوان ۲۶ ساله ای که اخیرا گم شده است اظهار کرد: این جوان به مدت ۱۳ روز از منزل خارج و تاکنون مراجعتی نداشته است.

سرهنگ چهری در توضیح خبر گفت : در تاریخ ۲۷ مرداد ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری ۱۴۵ ونک اعلام می کند پسرم به نام ایمان صفری ۲۶ ساله به علت بیماری روحی روانی جهت مداوا از منزل واقع در شهرستان گنبد کاووس به مقصد بیمارستان شهید رجایی تهران خارج و تاکنونی مراجعتی نداشته، همچنین پسرم ناشنوا هم هست.

وی افزود: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکی راهی بیمارستان شهید رجایی شده و در تحقیقات صورت گرفته و در بازبینی دوربین های مداربسته بیمارستان مشخص شد فقدانی جهت ویزیت و مداوا وارد بیمارستان شده  و پس از انجام اقدامات پزشکی، بیمارستان را ترک و ناپدید گردیده، با تلاشهای صورت گرفته جهت پیدایش فقدانی، تاکنونی سرنخی از وی بدست نیامده لذا اطلاعات بدست آمده به بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران منعکس و دستور انتشار تصویر فقدانی جهت شناسایی و پیدایش صادر گردید.

ایمان صفری

سرهنگ کارآگاه کامیار چهری در پایان اشاره داشت : باتوجه به دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی بازپرس پرونده و داشتن مشکلات روحی روانی و ناشنوا بودن وی ، شهروندان در صورت شناسایی و اطلاع از محل وی می توانند با شماره های ۰۲۱۸۶۵۶۷۸ و ۰۲۱۸۶۵۶۷۴ پایگاه سوم پلیس آگاهی تماس حاصل نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز