رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی گفت: سه سارق مغازه موبایل فروشی در محدوده این کلانتری دستگیر شدند.

به گزارش مرور نیوز، سرهنگ حسین ابن علی، رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی درخصوص جزئیات این خبر گفت: 9 شهریور ماه سال جاری حدود ساعت شش عصر در پاساژ پایتخت تهران واقع در خیابان میرداماد تماسی درباره اینکه سه نفر داخل پاساژ پرسه زنی‌های مشکوکی دارند و در حال خرید و فروش چند عدد گوشی به صورت مخفیانه و مشکوک هستند، دریافت شد.

وی ادامه داد: فوراً عوامل گشت کلانتری به محل اعزام شدند که در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سه تبعه افغانستانی در حال فروش چهار دستگاه گوشی لمسی سامسونگ با قیمت بسیار پایین‌تر از قیمت واقعی آن هستند.

این مقام انتظامی افزود: هر سه متهم دستگیر شدند و به کلانتری انتقال داده شدند که در تحقیقات صورت گرفته اعلام داشتند گوشی‌ها را از یک مغازه گوشی فروشی را در اطراف تهران سرقت کرده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: با هماهنگی‌های قضائی مأموران وارد منزل یکی از متهمان شدند که تعداد ۲۹ گوشی کشف و با راهنمایی‌های یکی از متهمان، مغازه مورد سرقت قرار گرفته نیز شناسایی شد.

بنابراین گزارش، ۳۳ دستگاه گوشی مسروقه به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان از سارقان کشف و ضبط و مشخص شد که هر سه نفر جزو سابقه داران در زمینه سرقت هستند و قبلاً نیز توسط همین کلانتری بازداشت و روانه زندان شده اند.

با شکایت فرد مغازه دار از سه متهم، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و برای انجام سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز