رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب گفت: متهمانی که با آبمیوه مسموم اقدام به سرقت می کردند، دستگیر شدند.

به گزارش مرور نیوز، سرگرد مجید سلیمانی مقدم، رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب درخصوص جزئیات این خبر گفت: بامداد روز گذشته 11 شهریور مأموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشت‌زنی در محدوده اطراف پایانه مسافربری غرب تهران بودند که یکی از شهروندان سراسیمه به آنها مراجعه کرده و اظهار داشت که از سوی چهار سارق مورد سرقت قرار گرفته است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: این مالباخته در اظهارات خود بیان داشت که پس از خروج از پایانه مسافری چهار مرد به او مراجعه و پس از اظهار دوستی به وی آبمیوه تعارف کرده اند که پس از مصرف دچار بیهوشی شده و زمانی که به هوش آمده خود را در جنگلی پشت پایانه مسافربری در حالی که اموالش به سرقت رفته بود، یافته است.

وی افزود: با ارائه اطلاعات از سوی این شهروند مالباخته، پرونده‌ای در کلانتری تشکیل و تیمی از مأموران انتظامی این کلانتری با به دست آوردن مشخصات ظاهری و چهره متهمان به تعقیب و تحقیق در این خصوص پرداختند.

سرگرد سلیمانی مقدم، تصریح کرد: پس از چند ساعت تعقیب و مراقبت و تحقیقات در این خصوص هر چهار سارق مذکور در محوطه پایانه مسافری غرب تهران مشاهده، در یک عملیات ضربتی دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

کلانتر پایانه مسافربری غرب تهران، اظهار داشت: متهمان پس از حضور در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند اما منکر اتهامات وارده شدند اما زمانی که با مالباخته روبرو شده و در بازرسی از وسایل آنها چند بطری آبمیوه و ماده بیهوشی کشف شد به ناچار لب به اعتراف گشوده و به جرم خود اعتراف کردند.

وی بیان داشت: با اعتراف متهمان پرونده مقدماتی برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد تا در خصوص سرقت‌های احتمالی دیگر این متهمان تحقیقات انجام شود و اموال مسروقه مالباخته به وی باز پس داده شد.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز