منابع آگاه از تجهیز تروریست‌های داعش در استان‌های صلاح‌الدین و کرکوک به تجهیزات و تسلیحات نظامی مدرن آمریکایی در آستانه انتخابات عراق خبر می‌دهند.

به گزارش مرور نیوز، منابع آگاه امنیتی از تجهیز تروریست‌های داعش در استان‌های صلاح‌الدین و کرکوک به سلاح‌های پیشرفته آمریکایی و روسی خبر می‌دهند.

این منابع در گفت‌وگو با پایگاه خبری «العهد»، تاکید کردند که اطلاعاتی در دست دارند که نشان می‌دهد، گروهک‌های تروریستی وابسته به داعش در این دو استان به سلاح‌های مدرن تجهیز شده‌اند.

بنا بر این گزارش، گروهک‌های تروریستی حاضر در کوه‌های الدوز و حمرین و منطقه الزرگه در استان صلاح‌الدین و تروریست‌های حاضر در منطقه الفتحه و کوه‌های مکحول، اخیرا به سلاح‌های مدرنی مجهز شده‌اند.

این منابع تاکید کردند که سلاح‌های این افراد شامل تیربارهای M16 مجهز به دوربین‌های دید در شب، BKC ساخت آمریکا و روسیه، آرپی‌جی-۷ و سلاح‌های تک‌تیراندازی پیشرفته و ...است.

این در حالی است که قرار است انتخابات زودهنگام پارلمان عراق ، در تاریخ دهم اکتبر آتی (۱۸ مهر)، برگزار شود و بسیاری از تحلیلگران و ناظران سیاسی بعید نمی‌دانند که در آستانه انتخابات عراق، عملیات‌های تروریستی متعددی برای هدف قرار دادن مراکز انتخاباتی و پاکسازی شماری از نامزدهای انتخاباتی صورت گیرد و حتی تروریست‌ها کنترل برخی مناطق را به دست گیرند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز