نماینده مردم کاشمر در مجلس تاکید کرد: برخی افراد بانیان وضع موجود هستند و این روزها به مردم آدرس غلط می دهند و باعث می شوند تحریم بیشتری به مردم وارد شود.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام جواد نیک بین در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی، گفت: بنده نسبت به توضیحات وزیر نیرو درباره قطعی برق انتقاد شدید دارم و وی صرفا توضیحاتی درباره قطعی برق داد اما راهکار عملی برای حل این مشکل ارائه نکرد.

وی گفت: متاسفانه قطعی مکرر برق باعث شد چندین ساعت چاه‌های موتور برق قطع شود و همچنین در بیمارستان ها مشکلات جدی به وجود آمد و سوال ما این است که چرادولت نتوانست این مشکل را به خوبی مدیریت کند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه در مدیریت برق دچار مشکل هستیم و علاوه بر این تدابیر لازم برای تولید برق مورد نیاز کشور انجام نشده است.

نیک بین تاکید کرد: برخی افراد بانیان وضع موجود هستند و این روزها به مردم آدرس غلط می دهند و باعث می شوند تحریم بیشتری به مردم وارد شود.

وی گفت: همتی‌های انتخابات باید دقت کنند تا مردم را به بدتر از دولت روحانی گرفتار نکنند و عجیب است این افراد بانیان وضع موجود را مخالفان تصویب FATF می دانند در حالی که خودشان باعث مشکلات کشور شده اند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین برخی از افراد مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می کنند و با ایجاد نارضایتی و ناامیدی در مردم می خواهند به این هدف خود برسند اما بدانند که مردم ما با حضور پرشکوه خود پای صندوق های رای این امید را در دل دشمنان داخلی و خارجی از بین می برند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز