وزیر دفاع در پیامی خطاب به سید آیت الله ابراهیم رئیسی گفت: حماسه ۲۸ خرداد برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات انقلاب اسلامی رقم زد.

به گزارش مرور نیوز، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع در پیامی خطاب به سید آیت الله ابراهیم رئیسی گفت: حماسه ۲۸ خرداد برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات انقلاب اسلامی رقم زد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی (دامت برکاته)

رئیس جمهور منتخب ملت شریف ایران

اهداء سلام و تحیات؛

حماسه پر شکوه و به یادماندنی ۲۸ خرداد ۱۴۰۰و مشارکت پرشور و آگاهانه ملت ایران برگ زرین دیگری بر دفتر قطور و پر افتخار انقلاب اسلامی رقم زد و بی شک کشور با موفقیت در این امتحان و آوردگاه بزرگ ملی از گزند حوادث و دشمنی‌های بین المللی و توطئه‌های نظام استکبار، مصون و محفوظ باقی خواهد ماند.

اینجانب و همه مدیران، دانشمندان و متخصصین وزارت دفاع با تبریک صمیمانه این حماسه پر افتخار به رهبر عظیم الشان انقلاب و مردم سرافراز میهن اسلامی، کسب رای اعتماد از ملت شریف ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایام مقارن و متبرک با دهه کرامت و میلاد مسعود حضرت ثامن الحجج (ع) را به جنابعالی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بی تردید این مشارکت باشکوه نتیجه هدایت‌ها و رهنمودهای داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و دانایی و بصیرت ژرف ملت شریف ایران نسبت به نقش محوری خود در تعیین سرنوشت و عرصه سیاسی کشور است که برگرفته از آموزه‌ها و تاکیدات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی می‌باشد.

رجاء واثق دارم همانگونه که در مسئولیت‌های مختلف به خصوص در مسند خطیر ریاست محترم قوه قضائیه منشاء اثر و تحول شگرف بوده‌اید، به پشتوانه رای جمهور، در این عرصه خدمت گزاری بزرگ به کشور و ملت با گام‌های بلند برای پیشرفت، آبادانی و توسعه پایدار به عنوان پایه‌های اقتدار و عزت ایرانیان قدم‌های بلند و مبارکی برداشته و در این راه پر فراز و نشیب نیز با توکل بر خداوند متعال و دعای خیر ملت شهید پرورمان به توفیقات روز افزونی در تحقق اهداف و آرمان‌های عالیه انقلاب اسلامی که ثمره خون پاک هزاران شهید والامقام است، دست یابید.

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

سرتیپ امیر حاتمی

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز