مصدومیت گرت بیل شدید بوده و او دیدار رفت مقابل بارسلونا را از دست خواهد داد.

به گزارش مرورنیوز، نشریه آ.اس مدعی شده است که گرت بیل به دلیل مصدومیت ناحیه همسترینگ به مدت هشت هفته دور از میادین دور بوده و تا ماه نوامبر قادر به بازی کردن برای تیم کارلو آنچلوتی نخواهد بود. ستاره ولزی هفته گذشته و در جریان تمرینات رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو دچار پارگی عضله همسترینگ پای راست شد و ابتدا به نظر می رسید دوری او اینقدر طولانی مدت نباشد. اما حالا بررسی های گره پزشکی رئال مادرید نشان می دهد شرایط گذت بیل چندان مساعد نیست و او به استراحتی هشت تا 10 هفته هفته ای نیاز دارد.

اگر پیش بینی ها درست باشد، گرت بیل در تاریخ شش نوامبر به طور کامل بهبود یافته و قادر به بازگشت به میادین خواهد بود. بدین ترتیب گرت بیل 12 دیدار آینده رئال مادرید مقابل والنسیا، مایورکا، ویارئال، شریف، اسپانیول، بیلبائو، شاختار، بارسلونا ، اوساسونا، الچه، دوباره شاختار و در نهایت رایو والکانو را در لالیگا و لیگ قهرمانان از دست خواهد داد.

این بیست و چهارمین مصدومیت گرت بیل از زمان انتقال به مادرید از تاتنههام در سال 2013 محسوب می شود. قرارداد این بازیکن با رئال مادرید در ژوئن 2022 به پایان می رسد و تقریبا غیرممکن است باشگاه اسپانیایی برای تمدید قرارداد گرت بیل در سال بعدی اقدام کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز